#1 2008-03-25 09:47:35

Tomek

Administrator

status 5742022
6796474
Skąd: Malanów
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Regulamin

1. Administracja nie bierze odpowiedzialności za treści wypisane przez użytkowników na forum.

2. Nie obrażaj nikogo personalnie ani nie obrażaj kogokolwiek. Licz się z tym, że będziemy współpracować z odpowiednimi służbami aby ustalić twoje personalia.

3. Administracja, zastrzega sobie możliwość zmiany treści regulaminu w dowolnym czasie.

4. Administracja,zastrzega sobie możliwość usunięcia postu na prośbę osób zainteresowanych. Z decyzji usunięcia tematów/postów nie będziemy się usprawiedliwiać ani z nikim dyskutować.

5. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, to nie pisz wcale.

6. Pisz w odpowiednim forum. Nie pisz "gdzie popadnie".

7. Nie umieszczaj tego samego postu/tematu w więcej niż jednym forum.

8. Zanim stworzysz kolejny temat, poszukaj na forum czy twój problem nie był już poruszany. W tym celu użyj funkcji Szukaj. Swój problem możesz dopisać do istniejącego wątku zamiast tworzyć nowy.

9. Temat postu powinien odzwierciedlać jego treść, pokrótce opisywać problem. Jako temat nie podawaj nic nie mówiącego hasła jak Pomocy albo Mam problem. Poprawna nazwa tematu to gwarancja na łatwe wyszukiwanie i czytelne przeglądanie przez osoby zainteresowane. Niezastosowanie się do tego przepisu może spowodować nawet usunięcie całego wątku.

10. Nie używaj zbędnych znaków <<, -- itp., ani kilku ??? lub !!!.

11. Przestrzegaj zasady: Jeden temat - jeden problem (pytanie). Nie umieszczaj trzech pytań w jednym temacie. Ułatwi to kolejnym użytkownikom na łatwe wyszukiwanie.

12. W treści postu bądź precyzyjny i podawaj dokładne informacje dotyczące problemu. Pisz tak, żeby każdy Cię zrozumiał - wtedy szybciej uzyskasz odpowiedź.

13. Nie używaj wulgaryzmów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe.

14. Staraj się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych. Jeśli takie popełniłeś, to popraw je, klikając przycisk Zmień.

15. Nie formatuj niepotrzebnie czcionki - nie pisz pogrubioną czcionką, nie używaj rozmiaru duży i ogromny, nie koloruj. Nie pisz postu WIELKIMI literami.

16. Nie pisz slangiem, który ostatnio jest popularny w internecie: tesh, jush itd.

17. Forum służy do wymiany myśli i jest dobrem wszystkich odwiedzających - dlatego oczekuj na nim odpowiedzi (niemile widziane są prośby o odpisanie na gg/maila/cokolwiek innego) i jeśli znajdziesz rozwiązanie, poinformuj o tym innych.

18. Pisz na temat. Staraj się aby Twoje odpowiedzi były powiązane z tematem na który odpisujesz. Jeżeli poruszyło Cię coś w temacie i chcesz koniecznie to skomentować stwórz nowy temat w odpowiednim podforum.

19. Administratorzy i moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań.

20. Administracja Forum Wlatcy Much, informuje że jeżeli ktoś poczuje się urażony jakąkolwiek opinią wyrażoną na tym forum i zgłosi się z tym do naszej administracji, będziemy współpracować z odpowiednimi służbami w celu identyfikacji osoby, która pozwoliła sobie na napisanie obraźliwego postu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dieta na definicje ile wegli ile bialka www.prawodzienne.pun.pl garbalin 99-100 leczyca zaklad karny pokeword jak zarobić tokeny w top eleven